AMBASADOR

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Serdecznie zapraszamy Cię do programu AMBASADORÓW Odnowy Psycho-Biologicznej, gdzie zespajamy 4 podstawowe wartości i troszczymy się o nasz dobrostan.

Jesteśmy wszystkie dla wszystkich i każdy dla każdego.

  • Kochamy i szanujemy siebie, dbamy o nasze zdrowie fizyczne i mentalne. Troszczymy się o nasze ciało. Znajdujemy czas dla siebie.
  • Z szacunkiem podchodzimy do wszystkich naszych klientów, każdy klient to człowiek z pragnieniami i z obawami. Staramy się wykonać naszą pracę najlepiej jak potrafimy, aby nasz klient wyciągnął dla siebie jak największą wartość.
  • Wspomagamy i wzmacniamy się nawzajem. Jesteśmy ludźmi, którzy szanują innych ludzi. Jesteśmy wszyscy dla wszystkich i każdy dla każdego.
  • Szanujemy nasze Środowisko i naszą Planetę. Łączymy naturę z nauką i ekologię z ekonomią. 

Jeśli te wartości odpowiadają Twoim przekonaniom to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

JAK ZOSTAĆ AMBASADOREM?

Najważniejszym założeniem jest ochota na zdrowie oraz chęć do pracy. 

  • Zapoznaj się z programem Odnowy Psycho-Biologicznej Dr n. med. Magdaleny Golachowskiej, ewentualnie już jesteś jego uczestniczką. Jeśli nie zobacz film informacyjny lub przeczytaj informator.
  • Zobacz film „4yourfuture-droga do dobrostanu”, gdzie przedstawiamy naszą pracę.
  • Podejmij decyzję i pozwól sobie skorzystać z inspiracji naszej community. W ramach Twoich czasowych możliwości korzystaj z ciekawych i bezpłatnych szkoleń online. Pracuj online lub offline, jak wolisz. Pracuj tyle na ile pozwala Ci Twój czas i ochota.

Bądź osobą, która wznieca siłę w innych osobach.

KORZYŚCI, CZYLI CO NA CIEBIE CZEKA

Nieocenione korzyści zdrowotne dla Ciebie i Twoich bliskich. Wszystko zaczyna się od gruntownej edukacji zdrowotnej. Nasz program to takie mini studia z psychodietetyki, marketingu i finansów. 

Korzyści finansowe:  

  • Przykład 1 – Ty sam chcesz skorzystać z programu nie tylko 10% taniej, ale go zrefinansować. W tym celu wystarczy zaprosić 5 osób do udziału, mama, kolega, koleżanka, ciocia.     
  • Przykład 2 – Twoim celem jest zarabiać dodatkowe 1000 zł na miesiąc, w tym celu pomożemy Ci pozyskać nieco wyższy szczebel kariery i inspirując 6-7 osób miesięcznie tyle będzie wynosiło Twoje wynagrodzenie.          
  • Przykład 3 – Twoim celem jest nowa kariera zawodowa i ponadprzeciętne zarobki, skorzystaj z bonusów Be Independent.*       

Korzyści poprzez społeczność, znajdziesz wiele przyjaciółek i ciekawych kontaktów w Polsce i za granicą.

Masz otwarte drzwi do inspirujących i darmowych szkoleń np. z rozwoju osobistego. Możesz korzystać z pierwszorzędnych spotkań w Polsce i za granicami. 

Wspólnie zmieniamy świat na lepsze.

Wzmacniamy kobiety, które tego potrzebują i same wydobywamy nasze ukryte talenty. 

Zarabiamy, świętujemy i propagujemy wiedzę i zdrowie. 

OBEJRZYJ TE DWA FILMY I NAPISZ DO MNIE

Odtwórz wideo