ISABELLA DITTONGO

Pracuję od ponad dwudziestu lat z tą samą firmą. Kocham filozofię  naszej firmy. Fascynuje mnie prewencja! To moja pasja! Nie chcę sprzedawać suplementów na to czy na tamto i wyszukiwać chorób w moich rozmówcach tylko po to, by im coś wcisnąć! 

Chcę uświadamiać, że życie z suplementami jest piękniejsze! Owoce, warzywa nie są kontrowersyjne. Wszyscy wiemy, że jedząc ich więcej po prostu czujemy się lepiej. W naszych produktach natura spotyka naukę, a ekologia ekonomię!

Dzieci, młodzież i młodzi dorośli dostają produkty gratis, to jest fantastyczne! To mi się podoba! Poza tym kocham oczywiście nasze bonusy. 

Razem z moim 4yourfuture teamem, na podstawie naszych bonusów z planu marketingowego, opracowaliśmy projekt „pół miliona złotych”. Bardzo mnie to ekscytuje, za parę dni wprowadzamy to w życie! 

ZAPRASZAM SERDECZNIE DO MOJEGO ZESPOŁU

  • Zapoznaj się z programem Odnowy Psycho-Biologicznej Dr n. med. Magdaleny Golachowskiej, ewentualnie już jesteś jego uczestniczką. Jeśli nie zobacz film informacyjny lub przeczytaj informator.
  • Zobacz film „4yourfuture-droga do dobrostanu”, gdzie przedstawiamy naszą pracę.
  • Podejmij decyzję i pozwól sobie skorzystać z inspiracji naszej community. W ramach Twoich czasowych możliwości korzystaj z ciekawych i bezpłatnych szkoleń online. Pracuj online lub offline, jak wolisz. Pracuj tyle na ile pozwala Ci Twój czas i ochota.

Bądź osobą, która wznieca siłę w innych osobach.

Isabella dittongo

POZNAJ MNIE BLIŻEJ, ZOBACZ CO NAPISALI O MNIE INNI

INTERESUJE MNIE SPEŁNIANIE MARZEŃ

WAŻNA JEST CHĘĆ NIESIENIA POMOCY

RING MIESIĄCA – DWIE KOBIETY

TEN PROGRAM ZACHWYCA POLKI!

Lubisz pomagać? Zgłoś się do programu dla Ambasadorów i zarabiaj pomagając innym.