Jeśli masz dzieci, wiesz jak ważne jest zapewnienie im zdrowego startu. Uważamy, że zdrowe dzieci wychowują się w zdrowych domach, więc uczyniliśmy z tego naszą misję pomocy całej rodzinie w rozwijaniu pozytywnych nawyków. Nasz program jest inicjatywą wellness stworzoną, aby inspirować do zdrowego trybu życia i wspierać rodziny w dokonywaniu prostych, ale wiele znaczących zmian, które pomogą im w ich wyprawie po lepsze zdrowie.

Dzięki naszej dobrze powiązanej społeczności masz dostęp do pomocnych zasobów podczas podejmowania decyzji o zdrowiu swojej rodziny.
Nasz Program ma na celu inspirować do zdrowego życia ludzi na całym świecie.

W jaki sposób prowadzone są badania?To naprawdę proste, do każdego zamówienia dla dorosłych dołączamy darmowe opakowanie produktów dla dziecka.

W zamian prosimy tylko, by klient wypełnił ankiety dotyczące tego,
co rodzina jada, jaki prowadzi styl życia, oraz jakie panują w niej nawyki żywieniowe.

SkupiliŚmy siĘ na 4 głównych filarach wellness:

ODŻYWIANIE

Zdrowe odżywianie oznacza zbilansowaną dietę. Jest to także kontrolowanie, czy dostarczamy organizmowi wystarczająco owoców i warzyw, kontrola wielkości spożywanych porcji, oraz jedzenie w regularnych odstępach czasu.

NAWADNIANIE

Picie odpowiedniej ilości wody jest kluczowe w prowadzeniu zdrowego stylu życia. Zastąpienie słodzonych napojów wodą, spożywanie owoców i warzyw bogatych w wodę oraz uzupełnianie poziomu nawodnienia orgaznimu po ćwiczeniach fizycznych jest bardzo ważne, by być zdrowym i czuć się dobrze.

Fitness

Zdrowy styl życia to również aktyność fizyczna. Nieważne czy jest to kilka minut zabawy ruchowej dziennie, czy wyznaczenie sobie nowych celów ćwiczeń, ważne, żeby znaleźć sposób na zwiększenie aktywności fizycznej w rodzinie, by jej członkowie mogli cieszyć się zdrowiem.

Sen

Kontrolowanie czasu snu, oraz radzenie sobie ze stresem jest często pomijane w materiałach promujących zdrowy styl życia. Jednak ustalenie pory kładzenia się spać dla całej rodziny oraz znalezienie sposobu na radzenie sobie z codziennym stresem jest bardzo ważne nie tylko dla zdrowia psychicznego, ale także dla naszej kondycji.

ZAINSPIRUJ DZIECI, ABY JADŁY ZDROWO!

Obecnie na całym świecie jest ponad 1,5 miliona rodzin, które uczestniczą w naszym programie działającym od ponad 20 lat. Po roku uczestnictwa:

+ 61% dzieci i nastolatków zaczęło jeść więcej owoców i warzyw;
+ 71% spożywało mniej żywności typu fast food i napojów z zawartością cukru;

+ 89% miało większą świadomość własnego zdrowia;
+ 71% zaczęło pić więcej wody;

JAK ZAINSPIROWAĆ DZIECI, ABY JADŁY ZDROWO:

+  Daj im dobry przykład, jedząc codziennie produkty roślinne, takie jak owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste.

+  Nie zapomnij o roślinach strączkowych! Jeśli dzieci ich nie lubią, możesz dodać je do ziemniaczanego purée.

+  Zaangażuj! Daj swojemu dziecku proste i bezpieczne prace w kuchni. Skoncentruj się na wspólnym tworzeniu kolorowych i „zabawnych” potraw.

+  Stwórz mini ogródek np. z sadzonkami pomidorów i cukinii. Zaangażuj dzieci w ich opiekę – przemycenie wyhodowanych przez nie warzyw na stół będzie łatwe!